Ворожа “молнія” вдарила по 12-поверхівці у Харкові
Київ • “Нові Українці”
Вранці 21 червня російські війська атакували Харків, влучивши між двома верхніми поверхами багатоповерхівки. За попередніми
даними, обійшлося без постраждалих.
Вранці 21 червня ворог атакував Харків. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов, інформує “Нові Українці”.
Деталі
За його словами, у Київському районі міста ворожа “молнія” вдарила по 12-ти поверхівці.
Влучання між двома верхніми поверхами будинку. Вибиті вікна. Обстеження місця удару триває
Згодом він повідомив, що “на дану хвилину без постраждалих”.
Нагадаємо
Напередодні у передмісті Харкова російські безпілотники завдали повторного удару по території поштового термінала в той момент, коли рятувальники ДСНС вже працювали на місці після попередньої атаки. В результаті атак пошкоджень зазнали будівля термінала, контейнери та вантажні автомобілі.
У Харкові з-під завалів будинку дістали тіло загиблої людини після удару КАБами20.06.26, 07:29 • 4475 переглядiв