Ворожа “молнія” вдарила по 12-поверхівці у Харкові

Ворожа "молнія" вдарила по 12-поверхівці у Харкові

Ворожа “молнія” вдарила по 12-поверхівці у Харкові

Київ • “Нові Українці”

 • 4942 перегляди

Вранці 21 червня російські війська атакували Харків, влучивши між двома верхніми поверхами багатоповерхівки. За попередніми
даними, обійшлося без постраждалих.

Вранці 21 червня ворог атакував Харків. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов, інформує “Нові Українці”.

Деталі

За його словами, у Київському районі міста ворожа “молнія” вдарила по 12-ти поверхівці.

Влучання між двома верхніми поверхами будинку. Вибиті вікна. Обстеження місця удару триває

– написав Терехов.

Згодом він повідомив, що “на дану хвилину без постраждалих”.

Нагадаємо

Напередодні у передмісті Харкова російські безпілотники завдали повторного удару по території поштового термінала в той момент, коли рятувальники ДСНС вже працювали на місці після попередньої атаки. В результаті атак пошкоджень зазнали будівля термінала, контейнери та вантажні автомобілі.

У Харкові з-під завалів будинку дістали тіло загиблої людини після удару КАБами20.06.26, 07:29 • 4475 переглядiв

Вадим Хлюдзинський

СуспільствоВійна в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *